Novinky

PiquéTento web FCB73.wgz.cz, pro vás připravil rozhovor s Gerardem Piquém, který tento hráč poskytnul BarcaTV. Autorem článku je Rudolf Novák.

HlebJak tvrdí španělsko-katalánský deník o Barceloně, El Mundo Deportivo, tak Barcelna udělala již první krok k přestupu Hleba, ten druhý bude však ještě složitý.

PiquéManchester a Barcelona se dohodli na přestupu tohoto 21letého obránce. Rozhodně to ale není žádné překvapení, protože již před pár dny Piqué přijel jednat o svém přestupu.

KeitaInu je to tak! První letní posila je tady. Stává se jí Seydou Keita se Sevilly za 14 milionů eur.

Seznam posilPodle katalánského deníku Sport, je až 10 hráčů na seznamu posil Barcelony, Pep Gurdiola tím potvrzuje, že chce opravdu vybudovat nový tým.

KeitaJak informuje katalánský deník Sport, tak Barca podepíše nového hráče a to v ponděli, kdy Seydou Keita podstoupí zdravotní testy, které by měly proběhnout bez komplikací a podepíše smlouvu.

EdmílsonPrvním hráčem, který odchází z Nou Campu v tomto létě se stává José Edmílson, který by se měl v pondělí 12:30 představit v novém dresu Villarealu na El Madrigal. Edmílson řekl pár slov k odchodu.

SylvinhoSylvinho se nechal slyšet, že by rád prodloužil svůj kontakt v Barceloně i kvůli rodině, které se prý v Barceloně moc líbí. Brazilskému hráči, byla již nabídnuta nová smlouva.

1  
2  
3  
4  
5  
6  
7  
8