Novinky

ZambrottaAC Milán se zajímá o dalšího hráče z Barcelony, Gianlucu Zambrottu za kterého nabízí italský klub 9 milionů eur, což Barca přijímá.

D. MilitoReal Zaragoza vypadla z Primera Division a je jasné, že odejdou hvězdy jako Diego Milito, bratr Gabriela, který působí v Barce.

OmluvaOmlouváme se Vám za to, že jsme tu dlouho nic nedělali. Doufáme, že nám to prominete a bude se zvyšovat návštěvnost i nadále. Důvod proč tu nebyla aktualizovanost, jelikož bylo málo času, snad už se to zlepší.

MaterazziBarcelona musí posílit obranu, jelikož až do konce roku 2008 je vážně zraněn Gabriel Milito, dále jsou na odchodu defenzivní záložník Edmílson a veterán Lilian Thuram, také se spekuluje o Márquezovi, jestli v klubu setrvá.

DecoAnderson Luis de Souza se dnes nechal slyšet na tiskové konferenci, které oznámil, že v létě z Katalánska odejde.

AlvesBarcelona, by chtěla získat Daniela Alvese a poskytla Seville již druhou nabídku za Alvese, jelikož ta první nebyla správná.

Al IttihadFC Barcelona ukončí sezonu dne 26.května, kdy odehraje přátelský zápas v Saúdské Arábii proti Al Ittihad. Toto bude také zvláštní pro Franka Rijkaarda, pro kterého to bude poslední životní zápas na lavičce Barcelony, potom za měsíc 30.6 definitivně odejde!

KeitaSeydou Keita je opět blíže letního přestupu do Barcelony. Podle francouzského deníku se již Sevilla dohodla s Barcelonou na ceně.

Posledni komentare
13.05.2008 21:39:50: To kopírák: Co tady kopíruji?
13.05.2008 21:35:15: kopírák fůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj...
1  
2  
3  
4  
5  
6  
7  
8